Klimaszerelő karrier

Ha képzett, gyakorlott klímaszerelő vagy, esetleg szeretnél elsajátítani egy életre szóló szakmát, van építőipari, gépészeti vagy klímaszerelői tapasztalatod, ne habozz, jelentkezz!
Klímaszerelő segéd

Főbb feladatok, munkák:

  • berendezések karbantartása, tisztítása (vezető szerelővel)
  •  klímaberendezések előcsövezése (vezető szerelővel)
  • egyéb klímaszereléssel kapcsolatos segédmunka

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • építőipari tapasztalat
  • műszaki beállítottság
  • B kategóriás jogosítvány
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • büntetlen előélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hűtéstechnikai ipari tevékenységeben végzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Képzési lehetőség
  • Biztos, stabil háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Egész évben biztosított munkavégzés (nem szezonális!)
  • Versenyképes fizetés
  • Munkaruha és védőfelszerelés biztosítása
  • Jó minőségű, profi szerszámok
  • Egyéb juttatás
  • Nyitottak vagyunk egyéni megbeszélés szerinti megállapodásra
klíma szerelő

Frissen végzett szakemberek jelentkezését is várjuk.

Elvárások:

  • önálló, precíz megbízható munkavégzés
  • jó kommunikációs képesség
  • szakmai fejlődésre való hajlandóság
  • szakirányú végzettség
  • csapatszellem

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, amennyiben tapasztalattal nem rendelkezel, de alábbiakkal igen:

  • műszaki érzék
  • kézügyesség
  • csapatszellem, segítőkészség